SEO Marketing Hub 2.0 ، کتابخانه رایگان منابع SEO برای سال 2020


من کاملاً می توانم نسخه جدید SEO Marketing Hub 2.0 را اعلام کنم.

ما سال گذشته SEO Marketing Hub 1.0 را راه اندازی کردیم.

ما از آن زمان تاکنون این کار را انجام داده ایم صدها از ویرایش ها ، اضافات ، بهبودها و به روز رسانی ها.

این کتابخانه منابع رایگان به روز شده اکنون بیش از 41 موضوع اصلی را شامل می شود – از جمله نمودارها ، نقشه سایت ، نرم افزار جستجوگرها ، ممیزی محتوا ، طعمه پیوند ، بهترین روش های جستجوگرها و موارد دیگر.

می توانید SEO Marketing Hub 2.0 را در اینجا مشاهده کنید:

از SEO Marketing Hub 2.0 بازدید کنید

در کل ، کتابخانه منابع ما شامل بیش از 57000 کلمه ، 750 عکس از صفحه نمایش و نزدیک به 200 نمودار ، نمودار و تصاویر بصورت ویژه طراحی شده است.

ما همچنین یک دسته کاملا جدید اضافه کرده ایم: استراتژی های تحقیق کلمات کلیدی.

من واقعاً از نحوه ایجاد Hub SEO Marketing جدید خوشحالم.

و امیدوارم ارزش زیادی از آن بگیرید.

نگاهی به SEO Marketing Hub 2.0 بیندازید.

آنچه در آن گنجانده شده است

SEO Marketing Hub 2.0 به 7 موضوع اصلی تقسیم شده است:

  • اصول SEO – این جایی است که شما با اصول بهینه سازی موتور جستجو آشنا می شوید. شما خواهید آموخت که SEO چیست ، چگونه کار می کند ، چگونه SERP را تجزیه و تحلیل کنید و موارد دیگر.
  • استراتژی های تحقیق کلمات کلیدی – این بخش جدید به شما نشان می دهد چگونه می توانید کلمات کلیدی استفاده نشده را با یک صف طولانی پیدا کنید. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه با استفاده از ترکیبی از حجم جستجو ، دشواری کلمات کلیدی و قصد تجارت ، بهترین کلمات کلیدی را از لیست خود انتخاب کنید.
  • استراتژی های بهینه سازی محتوا – دقیقاً بیاموزید که چگونه محتوای سایت خود را با استفاده از راهکارهایی که در حال حاضر کار می کنند (در سال 2020) بهینه کنید. همچنین خواهید دید که چگونه می توانید از ویژگی های SERP مانند Snippets ویژه استفاده کنید.
  • سئو فنی – نقشه سایت. خزیدن بودجه. معماری وب سایت. همه اینها برای اطمینان از اینکه Google می تواند کل سایت شما را خزنده و ایندکس کند مهم است. و در این بخش شما یاد خواهید گرفت که چگونه SEO فنی سایت خود را بهبود ببخشید.
  • تکنیک های ایجاد اتصال – در اینجا یاد خواهید گرفت که چگونه با استفاده از تکنیک های اتصال کلاه سفید مانند Broken Link Building ، تحقیقات اصلی و موارد دیگر ، به سایت خود پیوند ایجاد کنید.
  • هشدارهای تجربه کاربر – بیاموزید که چگونه محتوای خود را برای سیگنال های UX مانند نرخ ترک تحصیل ، زمان خرابی ، قصد جستجو و CTR ارگانیک بهینه کنید.
  • ابزارها و نرم افزارهای جستجوگرها – در اینجا یاد خواهید گرفت که چگونه با استفاده از ابزارهای محبوب نرم افزار SEO مانند Ahrefs ، Moz Pro ، SEMrush و Ubersuggest ، فعالیتهای SEO خود را موثرتر کنید.
  • استراتژی های پیشرفته SEO – بیاموزید که چگونه مهارت های SEO خود را به سطح بالاتری برسانید. خواهید دید که چگونه یک تیم SEO می توانید یک تیم SEO بسازید ، محتوا را حسابرسی کنید و نتایج را بسنجید.

از SEO Marketing Hub 2.0 بازدید کنید

شما چی فکر میکنید؟

خوشحال می شوم نظر شما را درباره SEO SEO Hub 2.0 2.0 جدید بشنوید.

به طور خاص ، من می خواهم بدانم:

اولین چیزی که می خواهید در حال حاضر در مورد SEO بیاموزید چیست؟

من قصد دارم به زودی منابع بیشتری به مرکز اضافه کنم.

بنابراین ، اگر موضوعی دارید و می خواهید آنها را پوشش دهم ، به من اطلاع دهید.


منبع: white seo

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>